Розклад  гурткової   роботи

ІІ семестр 

2017-2018 н.р.

 

Дні тижня

№ кабінету

Урок

Хто проводить

Назва

гуртка

Облік

Понеділок

т/зал

6

Потягайло А.Ю.

Танцювальний гурток

Журнал  гурткової роботи (4-А,Б)

т/зал

7

Потягайло А.Ю.

Танцювальний гурток

Журнал гурткової роботи (4-А,Б)

№36,а/зал

7

Морикіна Б.С.

Ляльковий театр

Класний журнал 6-Б класу

№36,а/зал

8

Морикіна Б.С.

Ляльковий театр

Класний журнал 6-Б класу

№30

7

Косован Н.Р.

Вокальний

Журнал гурткової роботи (солісти)

Вівторок

 

 

 

т/зал

 

13.10-14.10

Потягайло А.Ю.

Танцювальний гурток 1Б

Журнал гурткової роботи (1-Б)

№30

7

Косован Н.Р.

Вокальний

Журнал гурткової роботи

(середня група)

спорт/зал

15.30-16.15

Максименко В.С

Футбол

Журнал гурткової роботи

(4, 5 класи)

№21

8

Стефанівська Л.Г.

Географічне краєзнавство

Класний журнал 10-А класу

№21

9

Стефанівська Л.Г.

Географічне краєзнавство

Класний журнал 10-А класу

Четвер

т/зал

6

Потягайло А.Ю.

Танцювальний гурток

Журнал гурткової роботи (3-А,Б,В)

т/зал

7

Потягайло А.Ю.

Танцювальний гурток

Журнал гурткової роботи (3-А,Б,В)

№24

7

Чолій І.І.

Цікава інформатика

Журнал гурткової роботи (8-9 класи

№30

6

Косован Н.Р.

Вокальний

Журнал гурткової роботи (мол.група)

спорт/зал

15.00-15.45

Буратин Б.А.

Легка атлетика

Журнал гурткової роботи (2-4 класи)

Пятниця

т/зал

6

Потягайло А.Ю.

Танцювальний гурток

Журнал гурткової роботи (2-А,Б)

т/зал

7

Потягайло А.Ю.

Танцювальний гурток

Журнал гурткової роботи (2-А,Б)


Гуртки військово-патріотичного спрямування

ІІ семестр

2017-2018 н.р.

                                                     

Дні тижня

№ кабінету

Урок

Хто проводить

Назва

гуртка

Облік

Вівторок

№33

7

Шкандрій О.В.

Джура

Журнал гурткової роботи (7-А,Б)

Четвер

№20

16.00-18.15

Вацеба Я.І.

Влучний стрілець

Журнал гурткової роботи

(10-11класи)

№33

8

Шкандрій О.В.

Джура

Журнал гурткової роботи (7-А,Б)

Пятниця

№21

8

Бойчук  Т.О.

 

Джура

Класний журнал

10-А класу

№21

8

Бойчук  Т.О.

 

Джура

Класний журнал

10-А класу

 

Розклад гурткової роботи на базі ЗШ №4

ІІ семестр

 

Дні тижня

№ кабінету

Час

Хто проводить

Назва

гуртка

Облік

Вівторок

 

№10

ГПД

1А,Б класи

13.30-14.05

14.10-14.45

Дидик Оксана Іванівна

«Віконце в природу І»

МДЕС

Свій журнал г/р

№10

ГПД

1А,Б класи

16.30-17.05

17.10-17.45

Дидик Оксана Іванівна

«Віконце в природу ІІ»

МДЕС

Свій журнал г/р

 8 ГПД

3Б,В

4 класи

14.55-15.35

15.40-16.20

Дидик Оксана Іванівна

«Юні квітникарі»

МДЕС

Свій журнал г/р

Середа

№33

7

15.05-17.35

Олійник Христина Романівна

т. 097-76-74-153

«Географічне краєзнавство» Обласний центр туризму

Журнал г/р

Четвер

№10

ГПД

1А,Б класи

13.30-14.05

14.10-14.45

Дидик Оксана Іванівна

«Віконце в природу І»

МДЕС

Свій журнал г/р

№10

ГПД

1А,Б класи

16.30-17.05

17.10-17.45

Дидик Оксана Іванівна

«Віконце в природу ІІ»

МДЕС

Свій журнал г/р

8 ГПД

3Б,В

4 класи

14.55-15.35

15.40-16.20

Дидик Оксана Іванівна

«Юні квітникарі»

МДЕС

Свій журнал г/р

№29

14.30-16.05

Чумак Марія Михайлівна

т.0954295744

Бісероплетіння

Свій журнал г/р

П'ятниця

№33

7-А

 

14.10-16.40

Олійник Христина Романівна

«Географічне краєзнавство» Обласний центр туризму

Журнал г/р

№29

14.30-16.05

Чулак Марія Михайлівна

т.0954295744

Бісероплетіння

Свій журнал г/р