Екскурсія до Коломийського музею писанки та до маєтку святого Миколая

       Протягом грудня 2018 року учні 3-А класу (кл.керівник Вдовиченко І.Ю.) відвідали Коломийський музей писанки та побували в маєтку Святого Миколая.


Екскурсія до Крилоса

     27 жовтня учні 5-Б класу (кл.к. Гарасим М.І.) побували у місцях княжої слави - селі Крилос з метою вивчення історії рідного краю.

      Учні відвідали:

  • Музей історії давнього Галича
  • Музей народної архітектури і побуту Прикарпаття
  • Центр реабілітації диких тварин Галицького національного парку

"Мандрівка у кам'яну казку"

     Неймовірну подорож здійснили 13 жовтня 2018р. учні 7-А класу (кл.к. Косован .Н.Р.) у підземний світ Кришталевої печери (с. Кривче, Тернопільської обл.), де уява балансує між казкою і реальністю.

     Грот Кам’яних Сліз, Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів, зали Завалів, Втрачених сподівань - це лиш частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких неповторна і має свою історію та легенду. Стіни нескінченних лабіринтів печери Кришталевої вкриті різнокольоровими кристалами гіпсу, які заворожують своїм блиском і виникає бажання залишитися тут назавжди.

    Та дорога повела до невеличкого с.Нирків, де як древня сторожа, причаїлися вежі середньовічного Чорвоногородського замку. Там, у мальовничому куточку, ховається водоспад казкової краси – Джуринський. Цікаві історії, легенди та історичні факти, які супроводжували подорож, зробили її змістовною і пізнавальною.


Співпраця з бібліотекою

Класні керівники 4-А класу Кузьма Н.В, 4-Б класу Кулява Л.М., 6-Б класу Білецька Н.Й. спільно з дитячою бібліотекою проводили виховні години та заходи.


Учні 2-А та 2-Б класів вперше танцювали на сцені в центрі міста і отримали подарунки від міської влади!(кл.к. Вдовиченко І.Ю.,хореограф  Потягайло А.Ю.)


Екскурсія до Маняви (кл. к. Білецька Н.Й.)


Екскурсія до смт Вигода (кл. к. Косован Н.Р.)


Екскурсія до музею писанки м.Коломия (кл. к. Косован Н.Р.)