Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2018-2019 н.р.)
№ п/п |
Назва |
Ступінь |
Переможець, клас |
Вчитель |
Примітка |
1 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії |
ІІІ |
Фокшей Уляна, 8-Б клас |
Гаврилюк І.Р. |
|
2 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади англійської мови |
ІІІ |
Куцінський Денис, 8-А клас |
Гарасим М.І. |
|
3 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади англійської мови |
ІІІ |
Рудницький Володимир, 8-Б клас |
Гарасим М.І. |
|
4 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства |
ІІІ |
Семенців Юлія, 9-А клас |
Куцакова О.І. |
|
5 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології |
ІІ |
Фокшей Уляна, 8-Б клас |
Сопчук І.Я. |
|
6 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання |
ІІ |
Совтисік Дмитро, 9-А клас |
Лужний Ю.В. |
|
7 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
|
ІІІ |
Приймак Вікторія, 9-Б клас |
Совін А.В. |
|
8 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій |
ІІІ |
Фокшей Уляна, 8-Б клас |
Архангельська І.І. |
|
9 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій |
ІІІ |
Куцінський Денис , 8-А клас |
Архангельська І.І. |
|
10 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій |
ІІІ |
Пинило Юлія , 9-А клас |
Архангельська І.І. |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Міська олімпіада з предмета «Захист Вітчизни» |
ІІІ |
Рибарук Ігор, 11-А клас |
Вацеба Я.І. |
|
12 |
Міська олімпіада з предмета «Захист Вітчизни» |
ІІІ |
СорочинськийДанило, 11-А клас |
Вацеба Я.І. |
|
13 |
ІІ етап олімпіади «Як ти знаєш Біблію» |
ІІ |
Рудницький Володимир, 8-Б клас |
Листопадова Г.П. |
|
14 |
ІІ етап олімпіади «Як ти знаєш Біблію» |
ІІІ |
Маланюк Юлія, 7-Б клас |
Листопадова Г.П. |
|
15 |
ІІ етап олімпіади «Як ти знаєш Біблію» |
ІІІ |
Кучерак Єлизавета, 8-А клас |
Листопадова Г.П. |
|
16 |
ІІ етап олімпіади «Як ти знаєш Біблію» |
ІІІ |
Лівандовська анна, 7-А клас |
Листопадова Г.П. |
|
17 |
ІІ етап конкурсу творів на морально-етичну тематику «Бог-Україна –Родина і я» |
ІІІ |
Яремин Андріана, 10-А клас |
Листопадова Г.П. |
|
18 |
Міський етап учнівської олімпіади з предмета «Фізична культура» |
ІІІ |
Василик Андрій, 10-А клас |
Павленко О.Е. |
|
19 |
Міський етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва |
ІІ |
Корчева Тетяна, 6-Б клас |
Степаніщенко Н.Я. |
|
20 |
Міський етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва |
ІІІ |
Попель Анастасія, 7-Б клас |
Степаніщенко Н.Я. |
|
21 |
Міський етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва |
ІІІ |
Амеліна Тамара, 5-Б клас |
Степаніщенко Н.Я. |
|
22 |
ІІ етап загальноміської олімпіади з природознавства серед учнів 5-х класів |
ІІІ |
Логуш Вікторія, 5-В клас |
Пендура Г.М. |
|
Підсумки проведення ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад (2017-2018 н.р.)
№ п/п |
Назва |
Місце |
Переможець, клас |
Вчитель |
Примітка |
1 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії |
ІІІ |
Федюк Владислав, 10-А клас |
Бойчук Т.О. |
|
2 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії |
ІІІ |
Фокшей Уляна, 7-Б клас |
Мойсеєнко О.П. |
|
3 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій |
ІІ |
Гложик Макар, 9-А клас |
Чолій І.І. |
|
4 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства |
ІІ |
Федюк Владислав, 10-А клас |
Куцакова О.І. |
|
5 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства |
ІІІ |
Галамай Юлія, 11-А клас |
Куцакова О.І. |
|
6 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики |
ІІ |
Маланюк Юлія, 6-Б клас |
Булавінець Г.В. |
|
7 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з укранської мови |
ІІІ |
Яремин Вікторія, 7-Б клас |
Курілець М.Р. |
|
8 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання |
ІІІ |
Середюк Андрій, 9-Б клас |
Лужний Ю.В. |
|
9 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології |
ІІІ |
Кертис Юліанна, 8-Б клас |
Сопчук І.Я. |
|
10 |
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології |
ІІІ |
Галамай Юлія, 11-А клас |
Сопчук І.Я. |
|
11 |
Міський етап учнівської олімпіади з предмета «Захист Вітчизни» |
ІІ |
Стельмащук Ігор, 11-А клас |
Вацеба Я.І. |
|
12 |
Міський етап учнівської олімпіади з предмета «Захист Вітчизни» |
ІІІ |
Куш В’ячеслав , 11-А клас |
Вацеба Я.І. |
|
13 |
ІІ етап олімпіади «Як ти знаєш Біблію» |
ІІ |
Рудницький Володимир, 7-Б клас |
Листопадова Г.П. |
|
14 |
ІІ етап олімпіади «Як ти знаєш Біблію» |
ІІІ |
Водяна Вікторія, 9-А клас |
Листопадова Г.П. |
|
15 |
ІІ етап загальноміської олімпіади з природознавства серед учнів 5 класів |
І |
Собків Аліна, 5 –А клас |
Пендура Г.М. |
|
16 |
ІІ етап загальноміської олімпіади з природознавства серед учнів 5 класів |
ІІІ |
Ткаченко Софія, 5-А клас |
Пендура Г.М. |
|
17 |
Міський етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва |
ІІ |
Куць Діана, 7-Б клас |
Степаніщенко Н.Я. |
|
18 |
Міський етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва |
ІІІ |
Городенцева Валерія , 7-Б клас |
Степаніщенко Н.Я. |
|
19 |
Міський етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва |
ІІІ |
Петрів Остап, 8-Б клас |
Степаніщенко Н.Я. |
|